1. července - středa

by - září 19, 2015

1. července - nový měsíc, nové...

   Minule jsem psala, že horoskopy mají pravdu. Já snad na ně budu věřit. Nikdy jsem nevěřila, ale poslední dva se potvrdily do puntíku. A nedá se říct, že bych byla štěstím bez sebe. Copak toho chci tak moc? Ne. Co se týče práce, tak ta šla od ruky. Až jsem se divila. Dnes to bude pravděpodobně horší, ale who knows?
    Na pracovní režim jsem si už zvykla. Troufám si říct, že opravdu zvykla. Ale jedno vím jistě - vydělám si peníze a už to nikdy dělat nechci. Vím, že se říká, nikdy neříkej nikdy, ale v tomhle případě je to TO nikdy, kdy se splní ten opak, to vaše přání.. Určitě jste o tom už slyšeli. Ale na druhou stranu... Nejsem ořezávátko! Aspoň budu mít prašule.
    Co se týče vedra, na které si stěžuji docela hojně, tak se mi vymstilo. Ta mrcha to vyslyšela určitě. Díky ventilátorům, které mi foukají na záda a na nohy, jsem.. Co já, můj močák si usmyslel, že bude bolet, ne já. Co z toho plyne? Dát vale ventilátorům. Ó, jak jsem šťastná... Už tak jsou tropy jak na Sahaře a Fojtíková se ještě musí nabalit, jak kdyby šla na Sibiř! 


    Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..