13. července 2015

by - září 20, 2015

13. července 2015 - Ejou, další noční!

   Tak včera proběhla moje druhá noční.. Moment, noční několikátá, ale jako druhá směna noční, tak to myslím. Byla docela sranda, nebyla jsem tolik unavená, jako hned po ranní, tak to docela šlo. Uznávám, že se mi oči zavíraly, ale opravdu jsem to zažila už horší. Jen doufám, že to nebude ještě víc víc víc horší! Snad néééé!
    Teď si tak matně vzpomínám, že jsem si jednou řekla, a vlastně i tady napsala, že budu myslet pozitivně.. (teď doufám, že jsem to tady vážně psala!). Já jen, že se mi to nedaří. Nevíte někdo proč? Potřebuju rady. Asi erupce na slunci, protože ani mamce není nejlépe. Někdo říká, že je dobré proto chodit do práce, ale já mám pocit, že to snad bude ještě horší. A zase slovo horší, po kolikáté dnes?

   Na co čekám jako na smilování je výplata. Moje prvmí výplata. Vlastně jednu jsem už dostala. Z Tesca, kde jsem měla pracovat původně. Dostala jsem tolik, kolik bych absolutně nečekala. Na můj rychlý konec, který byl ještě rychlejší, jak příchod, to není vůbec špatné. Ale čas mi to nevrátí. Pravdou je, že jsem už pochopila, jaké to je být tak vyčerpaný, až usínáte a máte pocit, že zemřete, takže moje nadávání, že jsem unavená, když jsem se učila, byly naprosto mimo mísu, protože moje větší dno a spánková krize vypadá fakticky jinak. Těším se do školy. Ježíši, já to vážně napsala?! ANO! Těším. Práce je fajn, někdo to dělat musí a jsem ráda, že nesedím doma na zadku, ale na celé dva měsíce to opravdu nevidím.. Chtěla jsme se o prázdniny věnovat blogu, rozjet ho, přitom se naučit na kytaru. Ale akorát mám pocit, že blog zanedbávám a kytaru jsem otřela zatím jen od prachu. Chudák. Zítra mám taky den.. I když, dá se tomu vůbec tak říkat?

Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..