24. června 2015 - středa

by - září 10, 2015

24. června 2015 - A je to za mnou!

   A je to. První noční směna za mnou. Jedním slovem K A T A S T R O F A. Co jsem ale čekala? Když jsem šla vlastně poprvé pracovat.. Hmm, nevím. Ještě se cítím jak po boji, takže nemám ani náladu moc psát. Cítím se hrozně. Ale unavená nejsem, což se divím. Ani jsem do sebe nedostala kus žvance, jak s oblibou říkávám. :/

  Ale začnu od začátku - když jsme s bráchou přijeli, tak jsme šli na vrátnici, kde jsme měli počkat. Přišel pro nás mistr a odvedl nás na halu. Na halu 3, k naší Jítě, k BMW, do práce.. Myslela jsem si, že mi vše zůstane v živé paměti, ale teď zjišťuji, že se mi to vytrácí, ale to nevadí, něco z té hlavičky vyšťourám! :)

  Po příchodu se nás ujala Jíťa, mistrová, dala nám rukavice a poté nás provedla výrobou. Ani jsem se nestačila pořádně rozkoukat a už vedle mě můj milovaný bráška nebyl! A my jsme šly dál. Skončila jsem v babinci. A v ten moment mě polilo horko a nervozita a chtěla jsem domů. Ale pracovala jsem dál. Ruce mě bolely, teda prsty, nikdy bych nevěřila, že kabely jsou tak ostré! Samotné kabely tedy nejsou, ale ty cvočky na kabelech jsou, mršky!

  Moje první noční mi utekla docela rychle. Ani jsem se pořádně nenajedla, ale na konci na mě všechno spadlo. Jíťa si nás vzala stranou a já se rozbrečela.. Říkala jsem, že jsem pomalá a brzdím, že mám do krve puchýře na prstech a že to nedám. Domů jsem jela s tím, že další den skončím a se slzami v očích. Za pár chvil jedeme na druhou noční a co já? Brečím. :( Mám ovšem  výbavu na cestu - hroznový cukr, protože jsem nemohla vůbec spát, takže se musím nadopovat! :)

Uplakaná Fojtina

You May Also Like

2 komentářů

 1. Hroznový cukr je pro větší energii nejlepší! :)
  Jinak opět krásná další část ♥.

  Tvá Verůn

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluju hroznový cukr! Bez něj by to někdy zkrátka nešlo.. :)

   Moc děkuji, Verůn! ♥ :)

   Vymazat

Here is my secret. A very simple secret..