26. června 2015 - pátek

by - září 19, 2015

26. června - You gotta dream.. And you gotta protect it!
    Další noční za mnou! Musela jsem si vylepšit rukavice a i boty. Do pohodlných bot, ze kterých máte otlaky, přiletěly vložky s klenbou (díky, maminko), do rukavic přiletěly náplasti a hned se dělalo lépe. Musím říct, že jsem si na tohle cvakáni kablíků už celkem zvykla. Nejsem nejlepší ani dokonalá stále, ale začínám si alespoň v tomto věřit. To je velmi pozitivní zpráva.
    Noční utekla celkem rychle. Poslední dvě hodiny jsem sice nevěděla na jakou nohu si mám ulevit dříve, ale zvládlo se to. Po chvíli si připadáte jako robot. Eeeerrrgh! Aaaargh! Uuuggh! Největší sranda přišla při druhé pauza. Vzala jsem si s sebou kokosové Mysli a sušené banánky. Já opravdu nevím, co jsem si myslela, když jsem si to brala ze špajzu. Před dvěma dny (nebo dnem? Kdo se v tom čase má pak vyznat) jsem byla u zubaře na utahování rovnátek a po tomhle zákroku jíst tvrdé věci prostě nechcete.. Fajn, budu to cucat. Třeba se to rozpustí. (sušené banánky a sušenky?) Nerozpustilo. Naopak odřelo horní patro.. Dej si! Ale přišla záchrana! Bráška vytáhl z batohu POVIDLOVÉ BUCHTY! Kdo vynalezl, teda upekl, tuhle nádheru, zasloužil by metál. Já bych je mohla jíst pořád. Sice bych pak byla jako kulička, i když třeba bych to stíhala vyběhat, ale pošmákla bych si. Nuže, svačina a snídaně v jednom snězena. Level completed.
    Domů jsem přijela úplně kantáre. Oslepená, protože sluníčko zařící v šest hodin ráno má sílu, že to není možné ani popsat. Ale dalo by se to přirovnat k vylezení z jeskyně, haha. Dneska jedeme zase, jsem sebe zvědavá, ale.. Snad to uteče!

Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..