27. června 2015 - sobota

by - září 19, 2015

27. června 2015 - přesčas I.

    Humuhumunukunukuapua..a! Poslední noční v mém prvním pracovním týdnu. Teda, polotýdnu, těžko nazývat pracovní týden týdnem, když tam nejste celý týden. (vážně jsem napsala slovo týden třikrát v jedné větě?) Nevadí. Nejčastější otázka, která byla ať už od kamarádů nebo od rodiny, byla, jak se mi v mé první práci líbí. Odpovědět je docela oříšek. Tak to shrnu do pár vět.
    Začátek, jak už jsem zmínila v předešlých dnech, byl velmi krušný. Ale zase zamysleme se. Nebo spíš jen já.. Je to práce! Někdo to dělat musí. Nejsem jediná holka, která tam pracuje, tak proč dělat cavyky. Jenže tohle zase vypadá, že si stěžuju, i když nechci. K mému samotnému překvapení mě ty potvory kablíky začaly bavit. Ona tam je docela i sranda..
    Ke konci noční jsem už byla kantáre a dělala věci spíš automaticky. Nebyla jsem tam "šestou noční", jako ostatní, ale i tak jsem byla K.O. Na nohou mě držela jedna věc = byla jsem přijata na VŠ.
    A co s víkendem? Tedy.. S půlkou víkendu, když jsme se vrátili v sobotu ráno? Spánek. Spánek, jídlo, film Mimoňové (banááána, mua!), jídlo, spánek,..

   Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..