29. června 2015 - pondělí

by - září 19, 2015

29. června 2015 - jako fretka

   Nový pracovní týden a první odpolední. A takhle až do konce tohoto týdne. První odpolední byla docela fajn. Pořádně jsem se zastavila opravdu až na druhé pauze (a i ta bleskurychle utekla). Ale to vedro!!! Ani ten ventilátor vlastně nepomáhá. Tohle bude asi jedna velká nevýhoda pracování v hale. Ale i tohle je třeba, no ne? A co moje depresivní pocity? Jsou ta tam! Nebudu říkat, že možná jsou ta tam a tak dále, ne. Prostě jsou. Musí. Věřím tomu.
    Co se týče ještě pondělí a mého dne v práci, tak jsem přišla na to, že když vás někdo nasere (už jednou jsem tu psala o upřímnosti), tak jde práce lépe. Vždycky jsem si myslela, že mě nemůže rozhodit nějaká osoba ze sociální sítě, ale včera jsem se přesvědčila o opaku. To jsou takoví lidé, kteří lezou tam, kde je dobře a dělají rozboje. No na pěst. Díky ní mi utekl den v práci ještě dvakrát tak rychleji.
    Ale chtělo by to ještě nějakou historku. Vtipnou, jak jinak. V sobotu, po mé poslední noční (a mém prvním přesčasu), jsem dala mamce vyprat mé pracovní tričko. K tomu ještě moji oblíbenou tašku Everlove (z koncertu). S tím, že se taška zcvrkne, s tím jsem počítala, říkala mi to kamarádka, ale ono se, prosím pěkně, zcvrklo i to tričko! Nikdo mi tedy nenamluví, že v té pračce nebo sušičce nejsou malí pidilidé, kteří naschvál zmnešují velikosti oblečení a tašek, kradou ponožky a žerou pinetky a gumičky do vlasů! ...protože tam jsou.

Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..