30. června - úterý

by - září 19, 2015

30. června - Horoskopy nelžou

  Než jsem včera odjela s bráchou do práce, otevřela jsem si horoskop. Psali tam něco ve smyslu, že poznám nové pracovní zkušenosti. No co.. Tak poznám, co můžou vědět. Haha, hned po vkročení do práce (i když to je brigáda) jsem se dozvěděla, že si mám vyzkoušet práci i na té druhé straně, že to budu zítra dělat (tedy dnes). Are you kidding me?! WHAT!? A já myslela, že si na horoskopu vymýšlí.. Nevymýšlí.
    Jako hračka to není, lepší je to ve čtyřech lidech, než jen ve třech.. Nevěděla jsem, kam dřív skočit a nedokážu si představit, jak to mám zvládat dál. Pořádně ani nevím na jak dlouho, ale počítám s nejhorším - do konce brigády (začínám se obávat, že se konce dožiju). Co mě napadne jako první? Kouknout se na dnešní horoskop! (jsem beran, kdyby měl někdo zájem) Hned první věta mě odrovnala.. "Nenecháte se kolegy využívat a sami rozhodnete o tom, do jaké práce se pustíte. Z kritických reakcí si neděláte hlavu. ". Takže? No raději ani nedomýšlet..
    Další špatná zpráva dne je ta, že už se mi o práci i zdá. Já normálně zmagořela. Píp píp píp... Jak husa na pokladně v Tescu. Dokonce se mi zdálo, že jsem tam místo kabelu dala jenom čtvereček. Do těch dveří.. A ono to prošlo. Ale pak mi došlo, když jsem se probudila, že by nevyšel elektrický test, kdyby tam byl jen čtvereček a ne zapojený kabel. Nebo prošel? Ježkovy oči, já už nevím.


   Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..