8. - 12. července 2015

by - září 20, 2015

8. - 12. července 2015 - Zaspala jsem?

    Poslední článek byl 7. července, další je až dnes. Píšu ho 13., protože jsme začali noční směnu, ale mluvit budu o 12. červenci. A vlastně ještě o pár dnech předem. Co se týče mého nepsání, tak má důvod. Asi jako každá věc. První důvod, proč můj deník nabral nečekaných obrátek, je ten, že jsme měli zase přesčas. V pátek 10. července jsme měli končit naši poslední ranní. Jenže to by nebylo, abychom s bráchou nemuseli na šestou ranní, čili na přesčas v sobotu. A ten nejlepší vtip toho všeho je, že hned zítra, čili v neděli, nám začínala noční! Vlastně proč ne? Vždyť my se nepotřebujeme vyspat, k čemu.. Jsme přeci brigádníci, ti spát nepotřebují.
    Já beru, že jsem na tu brigádu šla s  tím, že budu pracovat a budu pracovat rukama. Já to vím. Ale nezlobte se na mě, prosím, potřebuju spánek. Spánek. Spánek. Spááánek! Sobotní ranní jsem přežila. Včerejší - dnešní noční jsem.. No, přežila, ale málem jsem tam sebou sekla. On si člověk řekne "mohla ses vyspat!", ale kdy? Nemůžu jen ležet, navíc kdy se mám vyspat, když přes den spát nemůžu. Mě to nejde, neumím to. Dnes po noční jsem si vzala prášek, tak jsem usnula. Nebyl to driák, to v žádném případě, ale takový podporovák. Ale co to pomohlo, když se do toho ještě stěhujete a pracujete jinde a jeden člověk to nezvládne a vy chcete pomoc? Nic. Jestli to tímto stylem půjde dál, klidně řeknu, že na přesčas nejdu a ať si mě klidně vyhodí. Na větu "Brigádníci musí vykrejvat." jsem už patřičně alergická a otevírá se mi kudla v kapse, jen ji slyším.
    Nejhorší je, že už magořím. Já se probrala z tranzu, když jsem přšla po sobotní ranní, a balila jsem se do práce! A to tam jsem, prosím pěkně, posaďte se, třetí týden! Jdu se zabít. Nebo já vlastně díky nim zemřu dřív na vysílení...

    Je mi jasné, že si tu v tomto příspěvku jen a jen stěžuju, ale to se nedá jinak. Co se týče.. Počkat, co chci napsat? Jooo, že jdu za chvíli na noční! Při životě mě drží jen vidina malování nového bytu, muhahaha.

Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..