Easy peasy!

by - září 25, 2015

 Kdo si hraje... se SELFIE TYČÍ? Já ☺

Ahojteee,

je to tu! ☺ Zjistila jsem, že jsem vážně dítě a zůstanu jím. A víte co? Mě to nevadí. Ale abych začala od začátku. Přišla mi výplata, ještě z posledního měsíce mé brigády. Tak krom toho, že jsem se oblíkla (kozačky na zimu, kalhoty, svetříky...), abych neotravovala maminku (naotravovala jsem se za 19 už dost), tak jsem si koupila myš k notebooku, anebo nějakou kosmetiku.

Pro myš jsem byla s bráchou v Datartu, kde jsem si mimochodem koupila i tašku na noťas, protože nosit ho v obyčejném batohu z Cropptownu se nevyplácí. A co se tam nestalo? V tom Datartu tedy. :D Můj milovaný bráška mi koupil selfie tyč. Já jsem o ni uvažovala už dřív a docela dlouho, ale odradila mě cena. Přeci jenom tři stovky za obyčejnou tyč... Pff. A brácha ji vzal a řekl: "Na, to máš k svátku,". Mám ho sice až  19. října, ale prý předčasně. Poděkovala jsem a.. Byla ráda. Ale to jsem ještě netušila, jaký poklad mi koupil!

Hned jsem si sedla s bráchou na lavičku a párovala mobil s "tyčí". A hned na to zkusila.. První fotka je zde:


Fotek bylo samozřejmě víc, ale kdo se chce chlubit nepovedenými selfie fotkami. :'D Já určitě ne. Domu jsme pak šli jak tataři a japonští turisti, chyběly už jen šikmé oči, protože jsem ráčila natáčet video. Dokonce šel naproti nám bráchův kamarád a udělal nám do videa pěknou vsuvku! :D Kousíček sem vložím, ale jen co se naučím to video sestříhat. :D 

Doma pak série focení pokračovala... S maminkou, s kocourem... Prostě jsem furt jela. Jo, říkala jsem: "Pfff, jako chtěla jsem taky tu tyč, ale je to blbost.." a teď? Neberte mi to z ruky! :D Jo, já vím, že je to už dááávno pasé! Ale v mém případě je všechno pasé  S T O   L E T, než přijdu něčemu na chuť. Například třeba válenky, skvělý boty, pohodlný, sice do čvachtanice nic moc, ale do sucha? Dobrý! Selfie tyč? To tu bylo ještě za dob Husáka a já to mám až teď. ☺ A víte co? Mě je to naprosto BUŘT! :D Prostě jsem to já, prostě nemám ráda, když něco frčí a mají to všichni včetně mě. Radši si počkám, až to opadne a pak vystupuji z davu. :) Be original!

A teď už jen moje selfie fotky ☺ ♥ 

Je to prostě easy peasy! :D


You May Also Like

1 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..