17. - 21. července 2015

by - října 07, 2015

17. - 21. července 2015 - Zmagořila jsem

    Z pátka na sobotu jsme šli znovu na noční, na přesčas, což byl docela hardcore, co si budeme povídat. Začínají zase tropy, takže i přes tílko jsem byla zpocená jak ten pes a nevěděla jsem, kde mám stát, abych se trochu ochladila. V pondělí jsme začali odpolední a to je teprve něco, co se týče tepla. Myslela jsem si, že stihnu psát zápisky každý den, ale ono se to nedá. Tak nějak jsme s bráchou vypočítali, že buď spíme nebo pracujeme, takže na zbytek není čas. I já sama si to uvědomuju, ale co se dá dělat.

    Chtěla jsem toho napsat více, ale já to normálně zapomněla. Takže si pamatuju vlastně jenom včerejší noční, kdy jsme čekali asi 2 hodiny.. No, hrůza. Ale byla sranda! To se musí vážně nechat. Doufám, že to tak bude pořád, muhah.. Některé věci mi už v práci ale lezou na mozek. Třeba jsem se sama jednou přistihla, že jsem se vzbudila a balila jsem se do práce! Proč ne. Nebo se mi o tom už i zdálo. Tak to ještě víc why not!

    Co se týče výplaty, tak jsem si sama říkala, že první výplatu celou neutratím, prostě ne. No, a co se nestalo. Výplata v čudu. Kam se ty peníze poděly? Ale je to pozitivní, máme myslet pozitivně přeci, mám jeden dárek k Vánocům! (ahoj, mamko).  No, uběhlo pět dní a já napsala s bídou tři odstavce, ale když já to vážně zapomněla... Nevadí.

Fojtina

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..