Jde to, ale dře to..

by - října 21, 2015

Ahojte! ☺

Deník vysokoškolačky si zaslouží další příspěvek. :) Na škole jsem už pár týdnů, takže se už můžu zmínit o několika pocitech..

Pocit č. 1 - psycho
No jo, je tomu tak. :/ Už asi týden mám takové nálady, že nechápu, jak to někdo hergot mohl dát! Co si šňupl, jak se sjel, co si dával každé ráno. Pořádně nevím, co se mám učit, tak si zatím jen vše upravuji a přepisuji. Jo, a čtu si knížku. Samozřejmě k zápočtu. Angličtině se věnuji asi nejvíce. No, ne asi, ale určitě, ale to je tak jediné, jinak vůbec nevím. 

Věděla jsem, že tu bude hodně filozofie, ale nečekala jsem to až tak.. Tolik filozofie. Prostě jsem se asi přecenila, ačkoli musím říct, že včera (úterý) jsem se v té systematické filozofii viděla. Já ji trochu i chápala. Zamýšlela jsem se. Docela to šlo. Bylo to poprvé, kdy jsem si řekla, že to nějak půjde. Dokonce jsem měla zaškrtlé i stejné hlavní myšlenky a argumenty v jednom textu, jako moje kamarádkospolužačka. To je super, ne? :) Myslím. ^^

Antická filozofie je trochu jiné kafčo, zde se zatím jen topím, ale třeba se v ní také naučím plavat.. Měl bys plávat, plávat, plávat, když nevíš co, tak plav! ☺


Pocit č. 2 - jiná škola
A to nejhlavnější - příští rok se pokusím znovu zabojovat o žurnalistiku! :) V listopadu bych se měla dozvědět podmínky, učebnice, vše... Takže, show must go on! ♥ Nebudu se o tom moc rozepisovat, není ani co, ale podstata je více než jasná. :) 

A jak se mi tu jinak daří? Začnu kolejí. B O M B A. Vážně. Se spolubydlící si i rozumíme, takže sranda.. :D Dokonce se nám ani jedné nechce jít do kuchyňky, když tam někdo je, jak skvělé. :D Poslední dny, dobře, je to jeden den a dnešek, rozjela spolubydla akci označování na Instagramu u vtipných videí a musím říct, že lituju ty chudáky vedle nás a pod námi, když jsem se o půlnoci začala smát jak ten křeček. To video bylo skvělé! Jebnutý křeček, jinak se to nedá nazvat, který dělal kotrmelce z misky a pak se bacil o hlavu. Vážně nevím, co mu dali do zrní. :D 

Co se týče školy, tak to docela jde, i když to dře. S tou filozofií bojuji. ale co už, poklad se také neobjevil za den. :) Hlavně be optimistic ♥. Zítra mám psychologii, ta mě dost chytla, tak jsem zvědavá na zítřek. :) 

A to bude z novinek asi vše, takové malé shrnutí o tom, co se u mě poslední dny děje. Zítra toho chci sepsat více, tak snad si uvolnim chviličku, ale věřím, že po tom náročném dni stoprocentně! Na závěr musím vložit senzační písničku, kterou naprosto zbožňuji! Prosím, zahrajte mi ji na svatbě!


Mějte se krásně, M. ☺

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..