A je to tady!

by - listopadu 04, 2015

První skoro-zápočet


Ahojtee! ♥

Máme 4. listopadu a já jsem dnes psala svůj první předzápočtový test (či jak to nazvat). Jednoduše test, který, když napíšu dobře, tak mi přičte 5% k zápočtu. Super, že? :) A jak to všechno probíhalo? To vám teď v následujících pár řádcích přiblížím. :)

Jako první bych chtěla napsat, jak jsem se připravovala. Teda, nejdřív si otevřu Kinder Bueno ♥. A teď tedy k věci. Test jsem psala z angličtiny, kterou jsem si zvolila já sama z povinně volitelných předmětů. Důvod jsem měla jasný - nechci zakořenit. Angličtina se přeci hodí, no ne? Na začátku semestru nám profesorka rozdala sylabus s plánem, kdy budou jaké testy, zápočet, co budeme probírat a tak. A předminulý týden to začalo. 

"4. 11. si napíšeme test,"

Ehm, jak jsme se všichni zatvářili, nemusím snad ani popisovat. :D Zděšení, marnost, ztracenost, bezmoc... Ale hej, vstávej. Přeci to nevzdám, že jo. Tak to tedy začalo. Ve středu jsem přišla na kolej a koukla se na všechno, co se musím naučit. Tím to pro mě ale skončilo, protože jenom tím jsem zabila tři hodiny času, kdy jsem si vše třídila, zandávala do desek a tak podobně. A tak nějak jsem to nechala být. Mezitím totiž byl státní svátek a já si řekla, že se na to podívám právě tehdy. S přípravou jsem začala až v úterý, kdy jsem si vypsala všechna slovíčka, která jsem neznala, a obsah textu z jednoho toho tématu. Ve středu jsem v tom pokračovala, byl státní svátek, takže se do školy nemuselo (juchůů) a  ve čtvrtek jsem už jela domů, jelikož jsem v pátek šla k doktorovi. Ve vlaku jsem si akorát četla knížku, kterou mám k zápočtu na dějiny náboženství. Doma, v pátek, jsem šla k doktorovi a hned jak jsem přišla domů, tak jsem si sedla a začala jsem si vypisovat druhé téma.

Ve stejném duchu jsem pokračovala i o víkendu, v pondělí a i včera v úterý. Znovu a znovu sem si přepisovala témata a slovíčka, dělala tabulku na trpný rod a tak dále a tak dále.. :) Potom jsem měla antropologii a už jsem nic nedělala. Dneska ráno, než jsem odešla, jsem si celou angličtinu ještě pročetla. Ale co se mi do té mojí makovice nedostalo teď, se mi tam už zákonitě dostat nemohlo, že ano. :D Nevadí, sbalila jsem si svých pět švestek a odešla jsem. 

Tak a za patnáct minut jsem už seděla v lavici a čekala na papír s testem. Jakmile jsem ho měla před sebou, tak jsem nevěděla, jestli mi to přijde jednoduché proto, že to umím, anebo proto, že to jednoduché je. Každopádně mám z testu velmi dobrý pocit a věřím tomu, že jsem ho napsala dobře. :) Výsledek se dozvím za 14 dní, ale už teď jsem to musela krapet oslavit... A jak? Jak jinak, než dětmi milovanými, dospělými opěvovanými a božsky chutnajícími Kinder Bueno White ♥.A pak o obědu Bistro :D No nic, ale Bistro je instantní jídlo, které je nejlepší ze všech instantních jídel ever. Vážně. 

No a to by byl dnešní den. :) Docela fajn, mám z něj radost, teď mě čeká si přerovnat pokoj. V neděli jsem si dovezla tiskárnu a pořád nevím, kam s ní, aby nepřekážela a lehce se k ní připojil noťas, jelikož je na USB. A potom SCIO testy a následně úkol na zítřek! ☺ Bude to easy peasy, protože prostě to musí být easy peasy a bude to easy peasy! :)A krom této písničky, která právě vystihuje moji náladu, se s vámi musím ještě podělit o film, který si právě stahuji. :) Doporučila mi ho má spolubydlící a jmenuje se La Cara Oculta. Jsem na něj moc zvědavá, protože spolubydlící z něj byla nadšená. :) Takže uvidíme!

Pro dnešek by to bylo už všechno, jdu si uvařit můj milovaný  Green Tea a udělat to, co mám. :) 

Krásný den ^^

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..