Běžný den studenta

by - listopadu 20, 2015

Chill... 

Ahojte! ♥

Máme pátek, což znamená, že začíná víkend! ^^ Dneska to bylo ve škole docela.. Ehm, náročné. Pro mě to bylo ale celý týden, tedy aspoň tam, kde jsem byla. Jsem nemocná, kašlu jak tuberák, mám věčné zrno (ano, ječné), fakt paráda. :D Ale to bych nebyla já, abych prostě do školy nešla.. Mě bylo na umření, ale jsem moc aktivní na to, abych byla doma. I když jsem teda jako proležela dva dny na koleji, ale pak jsem tam šla.. O:) 

Ale ať už to prostě chcete jen zapéct nebo vám je blbě, chce to chill v každém směru. :) Já se řídím tím, že proč bych se měla trápit něčím, co bude až za dlouho. Žiju teď, ne teď, ale vlastně v budoucnosti, prostě teď. I když je někdy třeba nespat pro to, abyste udělali naplno to, co máte. Taky jsem musela udělat angličtinu a šla spát až ve dvě ráno, no a co. Ale jestli chcete zvítězit..

A k tomu je pak třeba si prostě užívat. :) Poslední dva týdny jsem měla prostě blbou náladu. Taková depka, nic mi nešlo a prostě mi nebylo nejlíp. Asi to počasí. :) Ale jinak mě celkově poslední dobou baví být prostě.. No, nevím jiný výraz, než jednoduše free. Když někam přijdu, chce se mi tančit, tak si zatančim. Proč ne? Joo, vrátnej se asi dobře baví při tom, jelikož jsou všude kamery na škole, ale co už. :D Prý ho máme někdy na taneční hodinku taky pozvat. Když si chci zrovna lehnout, narovnat záda, tak si lehnu a narovnám záda. 

A ve stejném duchu tak nějak žiju na té vysoké. :D Já jsem magor, hubu nezavřu - lidsky řečeno -, směju se a moc neřeším nějaké problémy. Když má někdo jiný názor, tak ať má, ale ať mě s tím nezatěžuje. Já to stejně řešit nechci a ve většině ani nebudu, anebo budu opakovat ten svůj názor, protože ten nezměním, ale hlavu si tím lámat nehodlám. Respektuju ten názor druhých, je to dobře, že ho mají, ale každý ho mít stejný nemůže. Dělám si věci podle sebe, taková ta uťáplá taky nejspíš nikdy nebudu, jinak bych nedělala to, co dělám, že jo. :D Jestli jsem vzorným příkladem studenta nebudu raději rozebírat :D Ale jednoduše.. 

Nepřepínejte se, chce to klídek, relax a hned půjde všechno líp. ☺

By the way - nádherně ty sedačky srovnají záda! :D 
Nevýhoda - usínáte na další přednášce, kde musíte pozornost držet hodinu a půl..

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..