Klasický víkend vysokoškoláka

by - listopadu 09, 2015

Čautee ♥


A je tu pondělí, nový týden, po víkendu, zase škola a já.. Já zase nic nemám. :D Ale jooo, něco mám. :)) Pilná studentka.


Všude dobře, doma nejlíp. Tak bych asi zhodnotila můj život mimo domov. :D Ne, že by mi nějak vadilo, že nejsem doma u maminky, ale zkrátka a dobře - jsem zvyklá na přírodu kolem sebe, to té Plzni krapet chybí. Když jdete u nás v Mostě po ulici, po každé straně máte strom. Zahnete do nějaké ulice - tráva. Prostě všude je zeleno. Jdete po Plzni a strom abyste pohledali. Je pravda, že tu je zeleň. To ano, ale zdaleka ji tu není tolik, jako u nás. :)

Ale jaký byl můj víkend? No, typický vysokoškolský... V pátek jsem přijela domů a dala jsem si víno, stejně tak v sobotu a v neděli. A pak to začalo - škola. Musela jsem si udělat pořádek v pár věcech, takže celý víkend zabitý. Jak mě se nechtělo!!! Jediné pozitivum toho všeho bylo to, že jsme byly s maminkou koupit knížky k přijímačkám. ☺ Do těch se mi chce mnohem snáz, jak do těch knížek k zápočtu.. Sad story. 


Když se učím.. ehm.. Když dělám něco, tak si k tomu musím vždy něco pustit. Tentokráte vyhráli Mimoňové! ♥ Baštim ty obludky. :D Na tomto díle jsme byli s mamkou a s bráchou v kině, takže jsem ho už viděla, ale nikdy ho neodmítnu vidět znovu. Boba nemůžu opustit! :D

Vždycky, když přijedu domů, trávím nejvíce času s našimi miláčky. Ať už je to pes (Rocky), kočka (Sunny), kocour (Louis), anebo morče (Rozárka), prostě jsem s nimi. Jsou to lásky :) Louis má ale nejlepší polohy na spaní. Je to naše zlatíčko, pěkně vypasané tedy, ale lehá si teda peckově.. Schválně, je tam kaz nahoře vpravo nebo ne?


Co jsem si ale o víkendu náramně užila bylo řízení. Jo, vážně, řízení. :D Na škole mi chybí to, že si nemůžu zařídit auto. Prostě mi to chybí. A včera jsem měla možností  hned několik. Odvést maminku, přijet pro maminku, jet do Tesca, mmmm.. Sice jsem si dala asi pět okružních jízd kolem našeho baráku, protože se tam za boha nedalo zaparkovat, ale jela jsem! :D Jooo, vlastně v sobotu jsem si jela koupit ještě sešit ^^. A co je famózní, já zaparkovala na první pokus! Pokaždé! Jooo, hahaha, klidně se zasmějte, ale pro mě to byla vždycky hrůza jet a zaparkovat podélně do kopce. Podélně fajn, do kopce děs. Ale o víkendu? Jak pán! ☺

A to by bylo k víkendu asi vše... Prostě zase zabitej, co víc dodat.. :/ Snad to tento víkend bude lepší, protože ve středu mám volno, takže bych teoreticky mohla vše do školy udělat ve středu. :)
V příštím díle uvidíte:
You May Also Like

2 komentářů

  1. Takhle se flákat, no fůj jak já závidím ;-)) JV

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Neflááákám, makam makam, jedu jedu! ☺ Už umím výrokovou logiku, dnes jsem se ji učila ve vlaku ^^

      Vymazat

Here is my secret. A very simple secret..