Růžový zázrak

by - ledna 27, 2016

Krásný večer! :)

Je středa večer a týden nám pomalu padá do jeho druhé půlky. Já mám momentálně volno a po zkouškách. Aspoň doufám, protože stále a stále čekám na výsledky poslední zkoušky z antické filozofie a výsledky pořád nikde. Dneska jsem se odhodlala a profesorovi napsala i e-amil. Sice jsem přemýšlela, jestli to není blbé, ale ve výsledku, kdyby někdo potřeboval opravný termín, musí se na něj napsat nejpozději do (asi) dvou dnů a kdo má o té doby tušit, jestli uspěl nebo ne? Takže jsem mu napsala slušný mail, samozřejmě s oslovením nejvyššího titulu, který má a také s přáním hezkého dne. :) A uvidím. Doufám a věřím, že výsledky hodí na portál třeba zítra...? Uvidíme.. :) 

Každopádně ale o škole dnes psát nebudu. Jak jsem zmiňovala minule, rozhodly jsme s mamkou cvičit. Jill má, jako každý svůj workout, i tenhle dost dobře propracovaný a po 4 dnech nám už ani nepřišlo, že nás něco tak moc bolí. Jasně, cítíme, že nás bolí svaly. :D Ale prostě.. Je to lepší. A jako bonus se začíná oteplovat, což nemůžeme nechat jen tak! Proto Jill prostřídáme s během. Buď budeme běhat, anebo budeme cvičit Jill. :) Easy peasy! No a toto rozhodnutí pro mě znamenalo jediné - koupit si nové botky. Obě dvě s mamkou jsme měly botky na běh od značky Reebok. Naprostá spokojenost, kupovaly jsme je v Intersportu. Jenže já mám tu nevýhodu, že trpím na takové ty bestie na patách, výrůstky, někdy se jim říká ostruhy a nechávají se osekávat. No, tak upřímně - na osekání mě nikdo nedostane, ani kdyby mi dali pět milionů! :D Dobře, tak za šest bych šla... :D No ale k tématu. Díky tomu jednomu výrůstku jsem ty moje boty zničila a došlo to k tomu, že se mi výrůstek proměnil v puchýř veliký jako dvacetikoruna a byl celý podlitý krví. Zaléčit mi ho trvalo dobrých 14 dní, až po 3 týdnech  jsem přestala nosit speciální náplast na puchýře a kůže se mi zahojila.

A jelikož jsem boty vyhodila, protože začalo stejně mrznout a byly zničené (kdo chce běhat v rozdrbaných botech, že jo), tak jsem si musela koupit nové. Nesnáším nakupování věcí, ale miluju nakupování věcí na sport. To je jediné, co mi nevadí. :D Asi jsem divná, ale vůbec mi to nevadí.. ^^ Každopádně jsem si ale ty nové fešandy koupila. :) Mám z nich radost, jako z každé věci, na kterou si našetřím. ♥ Domluvily jsme se s mamkou, že mě vyzvedne a pojedeme je vybrat spolu. Nakonec jsem se zamilovala do černorůžových krásek od značky Lotto. 


..a teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na zítřek, kdy tenhle poklad provětrám poprvé po zimě na začínajících 4 kilometrech! ♥

Na noze sedí božsky!

Mějte se krásně, Míša

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..