Never lose hope. Good things will come.. Soon ♥

by - března 01, 2016


Ahojtee ☺ Přeji vám krásný večer - pro mě studijní, jelikož se snažím pochopit dnešní látku z logiky - a ano, marně. :D Jak mi dneska napsal jeden můj kamarád z Německa: Yeah, logic isn't known to be a strenght of females. :P Jako really? :D Pobavil mě. Takzvaně - he made my day. Je fajn, že vás člověk, kterého vlastně ani neznáte a píšete si pár týdnů na Whatsappu, dokáže pobavit nebo rozveselit. Vážně jsem se v ten okamžik culila do mobilu jak měsíček na hnoji. :D 


A kam dnešní článek bude směřovat? Mmm, bude zase tak trochu vypisující - asi bych měla pojmenovat mé zaměření blogu a to na motivující, vypisující, něco jako deník.. Haha. :D Ale kouknu se tady na horoskopy. Jednou mě docela zajímalo, jestli lidé horoskopům věří. Chápete, jestli se podle nich orientují a tak dále. Já se přiznám, že horoskopy čtu. Ani ne tak z důvodu, abych si ráno posmolila den tím, že mi horoskop říká, že mě dneska zajede auto, okradou mě a měla bych si dávat bacha, s kým mluvím a na koho se směju. Čtu je večer, respektive se je snažím číst večer, a to z jednoho prostého důvodu. Abych zjistila, jak moc sedí. Divný důvod, což? :) Ale většinou se z toho snažím vzít něco pro sebe.. Jako jestli to, co tam píšou, jestli souhlasilo a jaký to na mě mělo dopad. Na ten den... Jestli, když napsali, že bych si dneska měla více povídat s rodinou, tak zhodnotit, jestli jsem to udělala - když ano, tak jestli jim to fakt zlepšilo třeba náladu, a když ne, tak jestli  byli fakt takoví smutní. Vysvětluju to nejspíš strašně, ale to jsem celá já. ☺ Na druhou stranu však musím říct, že kolikrát to souhlasilo. I když jsem brigádničila, tak jsem se večer dočetla, že mě dneska v práci v kolektivu někdo vytočí a ten den mě vážně někdo vytočil. :D Tuším, že v tom píšu i ve svých zápiskách z brigády. Když se to tak stalo asi třetí den po sobě, tak mě to docela znejistilo, co si budeme povídat.. :D Patří se ale dodat, že ne vždycky byl horoskop "pravdivý". Někdy to jsou takové bludy, že přemýšlím, jestli to psal někdo při smyslech, či při deseti pivech. Důvod, proč jsem se tu ale dneska rozepsala o horoskopu, je tento:


Na Seznamu jsem uviděla odkaz na článek ze serveru prozeny.cz, kde píšou tarotový horoskop na březen. Tak jsem si řekla, no proč to neotevřít, že.. Nejsem sice zastáncem bůhví jakých předpovědí a ani se podle nich neřídím, ale tak k zamyšlení se nad situací jsou tyhle hovadinky dobré. :D A v tom to přišlo... Takový blesk z čistého nebe. Když jsem dočetla poslední větu, tak jsem si řekla: Hergot, já to už slyšela někde.... A je to pravda - to samé, dobře v jiném znění, ale obsahově to samé, jsem slyšela už od mamky a dalších pár lidí minulý týden. Jako nechápu, asi jsou jasnovidci, ale... Řekli to. Tak tak nějak přemýšlím, jestli na tom něco nebude. Když to slyším ze všech stran, pak otevřu jeden random článek, kde si může každý napsat cokoli a kdykoli, a ono to sedí jak prdel na hrnec. A potom jsem uviděla i krásný obrázek s takovým, dejme tomu, citátkem, který můžete vidět nahoře. :) Tak jsem se tak nějak uculila a řekla si, proč já vlastně řeším nějaké hovadiny? :) Ti lidé mi za to nestojí. Spokojeni jsou sami se sebou, nepotřebují k tomu ještě někoho, aby je v tom ujišťoval. Beztak dostanou to, co chtějí a mají to. Můžou žít. A já se tím už mořit nebudu - to jsem si slíbila a doufám/věřím, že to dodržím. :) Nakonec ještě ti dotyční budou litovat, že přišli o tak skvělou osůbku, jako jsem já, hehe ♥ :D Just kidding..

A to by bylo z úterní chvilky poezie vše - mějte se báječně, M. ♥


You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..