Šuškanda no. 1

by - dubna 13, 2016

Čauuute :)

Vítám vás u další nové rubriky, kterou vám hned představím. Podle názvu Šuškanda můžete tušit, o co půjde. Na název mě navedlo, teď se nelekněte, učení na přijímačky :D. Jde o to, že Šuškanda se používala ve významu jako ústní výměna protireformních informací v každodenním životě. Prostě rozšiřování nějakých zpráv. :) A já si řekla, že je to bezva nápad zavést na blog, protože kolikrát se chci jen tak vypsat, něco sdělit, ale nehodí se to pro článek. :D Buď je to moc krátké, divné,... Anebo naopak zase zamotané a dlouhé a jednoduše se to nehodí. Na základě toho jsem usoudila, že tedy úplně od věci toto zavést nebude. Už jsem to chtěla udělat dříve, ale lidi, vy, kteří máte blog, znáte to, ty názvy! :D A byl by snad lepší a originálnější název na nějaké drby, novinky, upoutávky na články, vysvětlení a mnoho dalšího? N E B Y L! ^^

Vo co sakra gou?
Půjde o to, že v těchto článcích v této rubrice budu psát takové věci, které plánuji. Například články, nové rubriky, zajímavosti... Napadlo mě, že bych zde mohla i reagovat na něco. Co já vím, třeba na nějakou diskuzi, společnost a názory na ni, anebo také můj čistě osobní, a poněkud určitě i subjektivní, názor na politiku. Nejsem politik, v žádném případě ne, ale myslím si, že vyjádřit názor můžu.  Dále se určitě zahrnu nějaké motivační věci, které mě osobně pomohli, anebo pomáhají. A mohla bych začít s touto rubrikou hned teď! :)


Šuškanda no. 1

Dneska se s vámi chci podělit o to, co chystám do budoucna. V několika předchozích článcích jsem se zmínila, že chystám novou rubriku o Die Happy. Mám v plánu ji psát tak, aby to pro vás bylo nějak zajímavé. To znamená, jak vypadá koncert, jak se na něj připravujeme, co děláme a tak dále. Samozřejmě k tomu budou i fotky, u kterých mám ale stále takové dilema. Nechce se mi zveřejňovat moje fotky, aby je pak někdo třeba použil. No, ale uvidíme, určitě něco použiju. ^^ Taky jste si mohli všimnout, že píšu v množném čísle. Všechny tyto koncerty se totiž odehrávají s mojí nejlepší kamarádkou, tudíž vám budu podávat všechno v množném čísle. :) Několik prvních článků už mám napsaných, ale vzhledem k tomu, že jsou rozděleny do částí, tak je chci nejdřív dopsat a pak postupně zveřejňovat - protože, jak vám může být známo, když něco řeknu, že vydám, něco mi do toho vleze, nemám u sebe notebook a nic nevydám - takže to je takové opatření. :)

Dále bych se chtěla zmínit o seriálu, který mi doporučil brácha, a je to Once upon a time. Zařadila bych to do rubriky Filmotéka, takže o novou rubriku nepůjde. Tak či onak si myslím, že by tento seriál mohl být pro někoho zajímavý. Já osobně se od něj nemohu odtrhnout, ale na druhou stranu mě to zase posouvá k tomu, že když se budu učit na přijímačky, čeká mě odměna v podobě dalších dílů. :D

A to by bylo pro dnešní příspěvek všechno. Já se jdu učit na TSP, je to peklo, a po něm se koukat na Once upon a time. ♥ (S)mějte, M.

You May Also Like

2 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..