Once Upon A time ♥

by - května 15, 2016

Krásný večer!


Dneska byl náročný den a o to víc uvítám, když můžu mít chvilku jen pro sebe. Je neděle, včera jsem měla přijímačky na školu, kam bych se chtěla dostat i za cenu toho, že bych měla zabít půlku města. Je to moje vysněná škola a vysněný obor, když už není nazbyt. Každopádně už od pátku se mi plány tak trochu hatily. Přijímačky začínaly v 8:30, měla jsem tam být 40 minut předem, což znamenalo cca v 7:45. Pro mě to znamenalo, a pro mamku, která jela se mnou a odvážela mě ve své podstatě, vyjet ve dvě hodiny ráno. Měla jsem budíček na 1:00 ráno, spát jsem šla kolem půl desáté. Já a n i   z a   n i c  nemohla usnout! Prostě ně. Když bylo 00:28, tak mi bylo jasné, že už neusnu.. Tak jsem hrála Candy crush. Jak probíhaly přijímačky, to si snad radši nechám i pro sebe. Zkrátka - hlásíte se na filozofickou fakultu a testy děláte jak kdybyste šli na matematickou. No, trága, ale snad ne tak veliká. :) 

Dále bylo v sobotu finále Eurovize. Sledujete ji? Já nejsem sice přímým fanouškem, ačkoli Česku jsem fandila, ale pravidelně sleduji minimálně jaké státy tam jsou, jaké mají písničky a jakou udělají show. Letos se mi nejvíc líbil Sergey Lazarev. Když jsem akorát přišla z kuchyně do obýváku, když bylo semifinále a já si byla pro pití, akorát tam byl on. Padla mi brada a zamilovala jsem se. Krásný chlap, krásná píseň, úchvatná show.. S mamkou to byl jasně náš favorit. Sergey se svou písničkou You are the only one na pěkném 3. místě tuším s necelými pět seti body? Teď bych kecala, protože jsem líná to přesně dohledat, ale třetí místo má zaslouženě. První, jak je už známo, byla zpěvačka Jamala z Ukrajiny s písní 1944, ale tolik mě neoslovila, jako právě Sergey. Naše Gabriela Gunčíková s písničkou I stand byla bohužel 25. tuším před Německem. A i na tenhle výsledek jsem hleděla jak péro z gauče. Na to, že v průběhu Eurovize byla jednou z favoritek, tak takový pokles mě překvapil. Ale patří jí veliké díky za to, že Českou republiku protlačila do finále! To je prostě skvělé. I stand se řadí mezi mé další oblíbence z letošního ročníku, ale... You're the only one ♥. Můžu říct, že už teď jsem zvědavá na dubnovou & květnovou TOPku, která písnička nakonec zvítězí, protože jak Gábi, tak Sergey mají u mě v playlistu místo. :) 


V sobotu jsme s mamkou taky navštívily babičku a tátu v Krnově. :) Táta se ujal psíka, je to jorkšír & who knows, ale čistý to nebude. :D I tak to je tak neskutečný mazel! ♥ Zabouchla jsem se do něj. Jmenuje se Leošek a garantuju vám, že byste ho uňuňali k smrti. :)

Těm mým výrazům se nedivte - jak jsem psala - NESPALA jsem, takže únava byla dost znát. :D


Ale i přes únavu jsem se s mamkou domluvila, že zase budu řídit cestu zpět. Já jsem milovník řízení, řídím furt, když můžu, všechny vyhazuju, když se jede i natankovat, prostě musím řídit, baví mě to.. Mamka souhlasila, ale jen z Bruntálu, kde tankovala, do Mekáče na hradecké dálnici za Hradcem na Prahu, protože jsem přeci jenom nespala a byla by kravina jet až domů, jako třeba jsem jela z Brna. Aaaach, to byla slast řídit! :) Naše auto je v servisu, takže nám auto půjčila teta. Má Tourana s vyhřívanými sedačkami, tempomatem a automat. Já jsem teda vždycky nadávala, že to je jak pro cvičenou opici, ale... :D To si tak zvyknete! Mmm, vesnice, 50.. Cvak a jedu konstantně 50. Noha jen na brzdě kdyby něco. Chmmm, dálnice, cvak a jede se krásně. Sedačky? Teplo pod prdelkou bylo furt ♥. A automat? Jak se krásně jede, když nemusíte jak debilové přeřazovat, když nějaký šulin před vámi do toho dupne a vy musíte taky a pak vám trvá dvacet let, než přeřadíte. :D Jak se krásně jede, když předjíždíte ten debilní kamion na jediném rovném dlouhém a volném úseku mezi vesnicemi, když nemusíte z 5 podřadit na 4, aby vám to auto vůbec jelo, vytočili jste to do maxima, abyste měli odpal, když tam prostě sešlápnete plyn, zařechtají koně, autíčko se o to postará a vy frrrrčíte krásně bez cuků na přeřazení a málem vyrvání šaltrpáky, jak musíte rychle a ještě vám to drhne. :D 
Trochu jsem ten popis přehnala... Ale zkrátka - na auto s klasickým řazením a bez tempomatu to nemá. Ale souhlasím, že auto s tempomatem je dobrá věc a automat taky. Dokud jsem to nevyzkoušela, tak jsem to odsuzovala. Ale teď bych tyto dvě věci brala. Ale proti čemu jsem teda stále, to je vymoženost, že vám to hlídá pruhy, jede to samo, vy jen občas drncnete do volantu, jakože žijete, brzdí vám to podle vzdálenosti aut atd. To už je fakt o zaspání. Ale ověřila jsem si, že nesuď knihu podle obalu opravdu sedí. Soudila jsem tyto dvě věci, pak jsem v tom jela, a brala bych je. A jak jsem se dozvěděla, teta to měla stejně.. 

Ale teď to nejdůležitější. Kdo zná Once upon a time? Nechť zvedne ruku ♥. A kdo nezná, hybaj to napravit! Lepší seriál neexistuje. Když nepočítám Medicopter 117 a Kobru 11 s Kriminálkou Las Vegas z mládí (ach, jsem stará :D ). Momentálně jsem u 5. série, což je velmi velmi velmi, ale opravdu velmi, znepokojující. Blíží se Dark Swan :(. A zmizení Hooka alias Killiana. Ach... Sexy chlap, že? Další sexoušek do sbírky k imaginární lásce Ralphovi. Fojtíková, sakra, dost už.

A se Swanovou jsou fakt k sežrání. :D Ehm, Swanovou taky můžete znát jako Cameronovou s Dr. House. ^^

A to by bylo pro dnešek všechno. Až budu mít trochu více času, hodím sem dlouho slibovanou rubriku o srdcovce Die Happy a možná i pár recenzí. :)
(S)mějte se, M. ♥

You May Also Like

2 komentářů

  1. Nádherný článok ♥ Teším sa na ďalšie :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mockrát děkuji, takový komentář mě vždy potěší! :) Na další články se chystám zítra, měla jsem teď méně času :/

      Vymazat

Here is my secret. A very simple secret..