První letní výšlap | Bořeň

by - června 20, 2017

Krásný vařící večer přeji! Dneska bylo opravdu nádherně. Takže vlastně ideální den na výlet. Jooo, 99,9% obyvatel v naší republice bylo někde u vody, ale my jsme se s mamkou vydaly na Bořeň. ☺ Tedy na náš první letní výšlap!
Celý náš výlet spočíval vlastně v jedné větě, kterou včera pronesla mamka. "Víš, kde jsme letos ještě nebyly?". A bylo to jasné. Od mé maturity jsme byly na Bořni minimálně dvakrát ročně. Minulý rok dokonce na mé narozeniny. ☺ Ale letos stále nic a to je půlroku v hajzlu.. (really už je půlroku pryč?!) Takže mi dáte jistě za pravdu, že Bořeň si zasloužila naše první letošní křtiny. Dohodly jsme se, že pojedeme hned zítra, čili dnes, a prostě to tam zboříme! Koupila jsem rychlý špunty (řidiči nesmí pít alkohol!), takže pití od ukončeného 3. roku života, že ano, k tomu jeden Lipton a jely jsme směr Bílina. 


Popravdě - já jako vím, že se nahoru nepůjde po rovince, anebo z kopce třeba, že jo, ale vážně... Nezprudčilo se to tam?! Po prvních 10 metrech jsme si sedly na první lavičku a začaly (matka s dcerou což..) nadávat jak psi, co jsme si to vymyslely. Jsme zkrátka stejné.. nahoře si ten celý výlet budeme užívat, don't worry! A po menší zastávce na pití, na sprostá slova a na fotky jsme se vydaly k vrcholu. ☺


 Jako fakt nevím, co si ta mamka broukala..

Ačkoli jsem na Bořni byla po několikáté, pořád nadávám na ten kopec a nechápu, kdo to zase vymyslel, abych tam zase lezla, tak se na toto místečko mile ráda vracím a zbožňuji ten výhled. ♥ Především tedy když je hezké počasí, jako třeba dnes, ale i déšť má něco do sebe.. Třeba adrenalin z prokluzujících skal a kamenů! Ale vážně - jestli máte rádi kopce, nevadí vám nějaký ten menší výšlap, tak si k té Bílině na Bořeň určitě zajděte a garantuji vám spokojenost! My tedy s mamkou spokojené pokaždé jsme.. ☺ (ač na začátku jsme na sebe házely vinu, že ten stupidní nápad šplhat se ve třiceti stupních na kopec, nebyl rozhodně ani jedné z nás!)


 A to by bylo ode mě a od mé báječné maminky pro dnešek všechno. I přes to vedro jsme to zvládly a musím říct, že mě to bavilo mnohem více jak u vody, kde muselo být mraky liidí. :D Kupodivu jsme si nedonesla ani jedna žádné klíště - a že jich tam bylo.

Musím říct, že jsem vážně šťastná za to, jaký friendship s tou mamkou mám! #Mom&DaughterGoals

(S)mějte se, M. ♥
You May Also Like

1 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..