#heppyjakdvakrekrogrepy

by - září 15, 2017

Ahojte u nového článku a mého klasického deníkového psaní! ☺

Facebook na mě křičí, že jsem už 48 dní nepřidala žádný příspěvek, tak jsem si řekla, že je konečně na čase. Prázdniny u konce, někdo dokonce chodí do školy už, a jak jsem na tom já? #heppyjakdvakrekrogrepy ☺


Začnu prázdninami. Ty pro mě byly napůl pracovní a napůl odpočinkové. Když jsem nebrigádničila, byla jsem s přítelem. (jo, ona je vlastně in láf ta holka, hehe) Ale užila jsem si je maximálně. Být sám sebou mezi lidmi, kteří vám něco předají, bavíte se, jste to vy. To je něco, čeho si na letošních prázdninách nejvíc vážím a odnáším si z nich. Vůbec mi nechyběla nějaká dovolená u moře (stejně by tam na mě bylo moc horko), užívala jsem si i tak. Teď už ale prázdniny končí, příští týden si budu zapisovat předměty a následující týden už hurá do školy. V mém případě to zase takové hurá ale není, ale nechci házet flintu do žita teď, aniž bych tu školu vůbec navštívila, že jo.. :)

Ale zpět k mému několika měsíčnímu módu happy jak dva krekrogrepy. Už jsem nastínila, že se na mě usmálo štěstí. A to je hlavní důvod vlastně všeho.. Radosti, úsměvů, štěstí, veselí a i přijímání nových názorů nebo zkušeností. Budu znít nejspíš sentimentálně, ale mám pocit, jako kdybych našla sebe. Najednou mě netrápí věci, kterými jsem se užírala dříve. Ne, že by mi byly jedno, ale.. Snažím se si je tolik nepřipouštět. Zkrátka NE, teď už mě nebudou zatěžovat blbosti. Celkem úsměvné, co? Přesně takové věty a slovní spojení aka positive mind a tak dále. Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu je tenhle přístup pozitivity (v kombinaci s lehkým mamvpičismem) celkem fajn. 


Prožívám období, kdy jsem nesmírně šťastná za to, co mám. Ať už to je rodina, moje mamka, brácha, děda, anebo přítel, noví lidé, které jsem poznala, zážitky, které mám,.. Všimla jsem si, že když se s někým bavím, tak chci, aby mi to něco dalo. Něco, čím bych se i já sama mohla někam posunout. Třeba. A taky zjišťuju, že mě vytáčí hloupí lidé (asi to spolu nějak souvisí... nebo ne?), kteří řeší hlouposti. Jednoduše si chci užívat život na plno. Chci zůstat takhle šťastná, jak jsem teď. (už chybí jen komentáře o růžových brýlích, ale.. já si je mile ráda ponechám ^^) Když si teď představím, jaká emociální hromádka neštěstí ze mě na začátku roku byla, sama nemůžu uvěřit, kam až mi tenhle člověk pomohl dojít. A nechávám se unášet. Necháváme se unášet. Jdeme proti předpisům a konvencím veškerých vztahů. Slýchávám kolem sebe samé proč? Je to brzy! Omg, cože? Ale nehledím na to. Říká se: Přej a bude Ti přáno. Já bych to trochu pozměnila na: Žij a budeš žít. 

Doporučuju všem mít kolem sebe jenom ty, kteří vás obohatí. Ať už jedním slovem, větou či celou ideou. Vzít si ze všeho něco k srdci a pomalu se učit. Je to famózní pocit! 

(S)mějte se, M. ♥ (..&M♥)You May Also Like

1 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..