Menstruační kalíšek

by - října 18, 2017

Zdravím dámy! (a pánové?)

Dneska se zaměřím na ženské téma. No, řeknu to upřímně, zrovna nejlépe se mi o tomhle tématu nepíše. Ale řekla jsem si, že by se moje zkušenost mohla někomu hodit. Buď jako odstrašující případ nebo pro zpříjemnění dne. Záleží na každém a na okolnostech. Že ano. Takže jdeme rovnou na věc. Z nadpisu jste si již zajisté dočetli, o čem dnešní článek bude. O menstruačním kalíšku. (já fakt nevěřím, že si to dám dobrovolně na blog, meh) Bez servítek*


Tahle krása mě vyšla, naštěstí pro mě, na 50Kč z Aliexpressu. Já teda doufám, že v originále a téhle čínské srandě zase takový rozdíl není. Pročítala jsem své oblíbené drby na Vinted a slečna zde psala, že má právě také levnější imitaci a je spokojená. Čili hádám, že jsem vedle tolik nešlápla. Leč k věci.

Koupě

Ke koupi jsem se odhodlala na základě čtení právě diskuze na Vinted. Říkala jsem si, že tampóny mě moc tahat nebaví, teď ta krabička mě vyjde na kilčo ani nemrknu, teď to je vyprodaný, teď já chci jen jednu značku... Zkrátka problémy, samé problémy. Kalíšek se jevil jako velmi příjemná změna a luxusní nápad. Po prvotním šoku, kdy jsem si představovala zavádění, nedej bože vyndávání, jsem se odhodlala ho zkusit. Utratit za to asi 500Kč se mi nechtělo. Protože.. Co když mi to nebude vyhovovat? Co když netrefím velikost? Takže proto padl na mušku bráška Ali a kalíšek za necelé dva dolary. Minus je doručovací doba - měsíc. 

Když kalíšek přišel, koukala jsem na něj jak na zjevení. Jak krásně růžový! Jak krásně hebký obal! Jak roztomile to vypadá! No, omyl. Je to zákeřná věc, která skončí po tomhle článku v koši. Vlastně možná ten pytlíček si nechám, třeba na ty tampóny. O podrobnostech se zde moc bavit nechci. Už jen z důvodu, že jsem si nekoupila žádný Lilcup a podobné značky, ale obyčejný silikon z Aliexpressu. Důležité zmínit je to, že jsem si vybrala velikost S, a to na základě informací, které jsem si našla na stránce kalíšek.cz + samozřejmě různé recenze a diskuze a tak dále.

Ehm.. Nejsem moc pečlivá při focení. Pardón! 

Nebe nebo peklo?

Před použitím jsem nového kámoše pečlivě vyvařila, osušila a řádně připravila. Dát si kalíšek byla pro mě brnkačka. Stejný princip jako s tampónem. Trošku zmuchlat stranu, jak ráda říkám, vložit, vyřešeno. No, taky omyl. Zmuchlat, vložit - oukej. Stoupnout si - vidím velký špatný. Ten růžový kalich se vcucnul sám do vnitra mého a nebyl k nalezení. V první moment jsem se celkem lekla, co budu dělat. Kam vlastně to cosi silikonového zmizelo? Dělá si ze mě prdel? Nedělal. Bohužel. Pro mě teda. Zkoušela jsem všechny možné polohy. Zkoušela jsem po doporučení vypláznout jazyk. A nic. (jo, čtete správně, vypláznout jazýček! Sláva diskuzím, co, ženy?) Prostě nic. Ani za boha. Kalich někde v pr... u děložního čípku, možná dál, já fakt nevím, zkrátka si udělal vlastní trajektorii. 

Technická: Kalíšek jsem naštěstí jenom zkoušela.. ehm. Ani nedomýšlím následky práce "naostro".


 45 minutes later

Mezi mým snažením chodil do pokoje přítel. Líbezné otázky typu: "Už to tam máš?" samozřejmě padaly jako švestky. Když přišel po třetí a viděl mě se smát složenou v koutě u postele, došlo na nejhorší.

"Miláčku, to nejde vyndat,"
"Jak nejde vyndat?"
"No nejde vyndat!"
*smích*
"Co budeš dělat?"

Jo, chlapče, to mě v tu chvíli taky napadlo. Představa, jak jedu na pohotovost s kalichem mezi nohama a ještě dál a říkám, že mi nejde vyndat, tak teda nevím, kdo by se začal smát dřív. Jestli já nebo doktor. Komu by bylo více studno.. Kdo by si více ťukal na čelo, co to ta holka bláznivá zkouší za nesmysly. Můj boj s kalíškem nakonec dopadl tak, že mi s ním (ano, až tak.. och) pomohl přítel. Po desetiminutovém vyndaváni ho po mně hodil, "že mi zakazuje tu kravinu do sebe ještě někdy dávat, že letí do koše,".

Závěr

Jak tedy s kalíškem? 
Osobně se ho někdy odhodlám ještě vyzkoušet. Už jenom z principu toho, že ty serepetičky kolem jsou moc drahé. Teď už jen přemýšlím, jestli na po druhé už investovat radši do nějaké značky, anebo zůstat věrná Ali a zkusit větší velikost odtud. Idea kalíšku je podle mého názoru dobrá. Ale chce to jednoznačně trénink a nějakým záhadným způsobem odhadnout velikost. Jinak jsme, jako ženy, celkem nahrané. :D Tuhle věc jdu ale hodit do koše.

Vzhůru kalíškům!

Mějte se famfárově, M. ♥

You May Also Like

1 komentářů

  1. 😅😅😅tedy už jsem se tak hezky a dlouho nezasmála. Fakt super napsané.

    OdpovědětVymazat

Here is my secret. A very simple secret..