Destrukční deník

by - listopadu 25, 2017

Vítejte v novém roce 2018!

Zatímco většina lidí vyspává kocoviny, já jsem se rozhodla napsat další článek. Tentokrát bude docela.. No.. Řekněme, že to bude doslova o blbosti. Ti z vás, kteří sledují Youtube, si museli u některých youtuberů všimnout Destrukčního deníku. Já ho viděla poprvé loni u Sláža. Už v ten den jsem si říkala, že tu hovadinku musím mít, ale byla jsem tak trošku líná ho shánět. A co se nestalo před Vánoci? Mám ho! Věcička za dvě kilečka, kterou dobrovolně ničíte. Nebudu lhát, mám ráda knihy, deníky, diáře a notýsky. Takže koupí destrukčního deníku jsem si trochu nakakala do bot. Hned, jak jsem vyšla z obchoďáku, jsem si četla úkoly, jaké v něm jsou, ale 99% jsem odmítala plnit, protože mi bylo líto těch peněz a té vazby a těch stránek a té vůně novoty. Přítel se mi v tu chvíli dobře vysmál: "Si koupíš deník, kterej je vytvořenej za účelem ho zničit, ale tobě to je líto?" Meeeh. Ten den jsme plnili ty jednodušší úkoly. Třeba zničit stránku jen kancelářskými potřebami, počmárat nesmyslně stránku, darovat stránku, která se nám nejvíc líbí... A tak dále. Ale! Pamatuji si na můj první nalistovaný random úkol! Vytrhněte stránku a zahoďte ji a zapomeňte, že existuje. Wuíí, to mě moc bavilo. 

Včera jsme si s přítelem udělali poslední procházku v roce 2017 a já jsem s sebou vzala i deník. Takže bylo na čase mu dát co proto! Listuji stránkami, čekám na slovo STOP, otevřu a plním úkol. 

"Ať tahle stránka hezky plave,"

Vytrhla jsem ji a skončila v kaluži. Jelikož mi ale nápad na článek s deníkem bliknul až po sléze, byla jsem zvědavá, jestli v oné kaluži vydrží až do večera, kdy se budeme vracet domu. A vydržela! 


Další úkol byl už ničící. Hodit deníkem  tak, aby se zničil. Mucq, už letěl. Pár stránek se roztrhlo, zašpinil se, ale co... Už jsem došla do bodu, kdy mi to tolik nevadí. Sice teda do bláta ho házet ještě nechci, ale tak do kaluží a do mokré trávy mi to už nevadí. :D Hehe. 


Dobrý úkol je: "Sem vlepte listí a další nalezené věci,". A nám nezbývá nic než doufat, že ten bordel je označkovaný od psů. Jelikož jsme si ale nevzali ven lepidlo ani izolepu, list jsem nalepila až doma. 


A poslední úkol, který sem vložím, je stránka pro sprostá slova. Musím říct, že jsem nečekala, jaký bude mít úspěch. Sprosté slovo si tam napsala i teta, které jsem deník ukázala. :D Pochybuju, že je tu někdo, kdo ta slova nikdy neviděl nebo je nezná. A... Co. I sprosťárny k životu patří, heheee.


Řekla bych, že deník je dobrý pro choleriky, agresory a lidi, kteří nezvládají své emoce.  Nedoporučila bych ho ale lidem, kteří si věcí váží, mají rádi knížky a je jim líto ničit něco, za co dali dvě stovky. Psát dovnitř ještě dobrý, trhat stránku, sežvejkat ji, dát ji do louže, taky dobrý, ale různě s deníkem chodit na procházku, házet z nejvyšších bodů, aby se rozbil, k tomu se dokopávám celkem špatně. Je mi ho zkrátka líto. :D Každopádně je to blbost na N-tou, těžko říct, jestli za to ty peníze stojí, ale srandy si s ním užijete!

(S)mějte se, M. ♥

You May Also Like

1 komentářů

  1. No, slušná práce. Dobrý na odreagování a myslím, že bych ho uživila a to obzvlášť v práci. A těch sprostých slov, co by v něm bylo :-) :-) :-)

    OdpovědětVymazat

Here is my secret. A very simple secret..