BLOGMAS #1 | Vánoční nastává čas

by - prosince 01, 2018

Zdravím vás drazí,

doufám, že si užíváte podzimní čas všemi doušky! Uznávám, že včera a dnes je tedy pekelná zima a k tomu opravdu ošklivá ledovka všude kolem nás, ale i tak si nenechejme vzít parádní náladu. Jak jsem avizovala už na mém Instagramu (zde), dala jsem si od blogu a psaní pauzu. Přepadal mě jakýsi splín, řešila jsem školu, sebe,... všechno kolem a nechtěla jsem pochmurnou náladu tahat na blog. A protože jsem teď v plné síle, rozhodla jsem se pro mou první letošní sérii blogmasů, čili článku po celý jeden měsíc - prosinec. Vydávat každý den na konci dne, co jsem dělala a tak dále. Ale chtěla bych ho pojmout spíše zajímavě. Ne psát věty typu: Byla jsem v práci. Škola. Práce. Škola. Spánek. Jídlo., zkrátka bych chtěla, aby články byly aspoň trochu zajímavé. Dnešní bude takový uvítací, tak jdeme na něj! 


Společně s každým dnem budu otevírat i svůj kalendář od Alverde z DM drogérie. Na první políčko jsem se těšila už od pondělí, protože tenhle typ kalendáře je můj první, čili jsem se nedokázala dočkat! V dnešním políčků byla miniaturka krému na ruce. Už jsem ho stihla vyzkoušet, poněvadž na suché ruce v zimě trpím jak pes. Vůně je na můj vkus lehká, nijak se mi nepříčí. A co považuji za velké plus, tak že se rychle vsákne a hydratuje. Tudíž jsem si ranní kávu mohla vypít hezky v klídečku kříběčku a nemusela jsem čekat deset minut, než se krém vstřebá.

Musím se vám přiznat, že já mám Vánoce od půlky listopadu. Nazdobeno, upečeno a stromek postavený. Pro někoho jsem byla divná, blázen a psychopat, ale když já se letos na vánoční čas tak moc těším... ani nedokážu popsat, jak moc. V roce 2016 byly moje Vánoce celkem na prd. Jednak už s námi nebyla jedna milovaná osoba, jednak jsem měla obrovský šrám lásky na srdci. A tudíž jsem si i Štědrý den vůbec neužila. Vlastně jsem konec prosince jen a jen probrečela. V roce 2017, jak si můžete i pamatovat, jsem byla pro změnu v péči odborníků, poněvadž jsem se psychicky zhroutila. Takže vánoční čas byl pro mě taky ta tam. A letos? Letos jsem opravdu spokojená a radostná, že jsem se nemohla dočkat a vše si uklidila a připravila dopředu, aby si mohla adventní období užít s nohama nahoře a kávou/kakaem v ruce! 


 Pravdu povedať - já si ani jako magor nepřišla. Doma jsem byla zvyklá, že jsme zdobili stromeček až 24. prosince, protože jsme měli kočky a ten, kdo kočky má, ví, že mít stromek dříve je celkem hazard. Strom se totiž před očima kočky promění v neprozkoumanou oblast Narnie, která čeká na objevní, tudíž se vy můžete jít s hezkým nazdobením klouzat. A to byl vlastně i jeden z důvodů, proč jsem chtěla mít výzdobu takhle brzy. Abych si ji užila plnými doušky! Jelikož mě vždy mrzelo, že jsme měli Vánoce jen týden nebo deset dní. A můžu vám říct, že když každé ráno vstanu, vejdu do obýváků, nesu si oblíbenou snídani a vidím, jak se mi před očima rýsují první společné Vánoce s mým milovaným, nemůžu mít zkažený den. 

Vánoční hudební oblíbenci

Kromě klasického rozebrání dne, adventního kalendáře, anebo nějakého tématu, bych ráda do každého článku zařadila i vánoční hudební oblíbence. Dnes je místo pro Bílého slona. Řekněte mi, kdo nezná Bílého slona?! Podle mě snad každý. Klasika nad klasiku. 


Bim bam, bim bam... už vánoční nastává čas.❤️

A já se s vámi pro dnešek loučím. Mějte krásnou sobotu! 

Mějte se smějte se, M. 

You May Also Like

1 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..