BLOGMAS #13 | Balení dárků

by - prosince 13, 2018

Krásný den vám přeji,

sice jsem minulý článek psala, že budu mít dnes odpočinkový den, ale ten tak úplně nebyl. Celý den zaměstnaná a jako bonus jsem ještě dobalovala poslední dárky, které tu na mě koukaly už asi 2 týdny. Ale začnu kalendářem od Alverde, který na mě dnes neudělal vůbec žádný dojem.


Jo! Zase ampulka s tajemstvím uvnitř. Už podle velikosti okénka jsem tušila, že tam najdu tyhle dvě mršky. Jako dárek do kalendáře mi přijdou bezvýznamné. Jednak je to na dvě použití, jednak pořádně ani nevíte, co to je. Krom teda složení a toho, že je to buď elixír, koncentrát nebo sérum. Je fajn, že když jsem si jednu ampulku vetřela do pleti a dekoltu, tak jsem měla příjemný pocit, ale to je vše. Nemáte žádnou šanci zjistit, co to je, jestli vám to vyhovuje... tak proč to tam je? Za mě tedy dnes zklamání. Jen doufám, že zítra nevytáhnu další sprcháč. 

Dopoledne jsem nastartovala cvičením. Stáhla jsem si od Jillian Ripped in 30 a využila toho, že mám doma konečně činky a nemusím si brát pet lahve plněné vodou. Cvičení celkem uteklo, je to jenom půl hodiny. 

Nejzajímavější činností dnešního dne bylo pro mě balení posledních dárků. Jelikož jsem si vymyslela dárek pro dědu, který moc dobře zabalit nešel, šlápla jsem si celkem na kuří oko. Nakonec se mi zadařilo, sice pomocí rozřezaných krabic, kilometrů izolepy a nespočet sprostých slov, kdy mi to nešlo, ALE! Zabaleno. Dalším oříškem byl dárek pro přítelovy rodiče. Já nevím, který z nás měl ten fantastický nápad koupit to, co jsme koupili (vlastně vím, já, no..), ale nemyslela jsem si, že jenom na jeden dárek spotřebuju celý papír! Nakonec je z celého balení na podlaze bordel jak v tanku, všude odřezky, papír, nůžky, izolepa... a já, sedíc na gauči s notebokem na nohou a píšíc článek. Řeknu vám, že se mi do toho uklízení vůbec nechce. Nevím, proč u toho balení musím nadělat tolik nepořádku.

Ještě budu hledat rámečky na jmenovky, které si vytisknu a napíšu do nich jména obdarovaných. Původně jsem chtěla dárky klasicky popsat, ale pak jsem si řekla, že bych mohla letos udělat výjimku. Ale už teď se nám to doma pod stromečkem hezky rozrůstá. Jen škoda, že tolika darů nebudeme mít i na Štědrý večer. Čtvrt dárků odneseme již 23. 12., kde budeme mít předčasné Vánoce u skorotchýně a skorotchána, čtvrt dárků odvezeme 24. 12. dopoledne k dědovi a zbyde nám polovic dárků, které se ještě budou dělit na dárky pro mou rodinu a pro nás s přítelem. Být dítětem je ohromně kouzelné v tom, že vlastně věříte na Ježíška, vyhlížíte ho a bum! Dárky pod stromečkem! A když jste dospělí, balíte předčasně a jediné, co vyhlížíte, tak je prázná kolonka v kalendáři, kam byste si mohli vepsat návštěvu s vykřičníkem ! donést dárky !.


Od zítra do neděle budeme s přítelem hlídat Lentilku. Kdo neví o koho jde, tak jde o psa, kterého teď mají přítelovy rodiče (ujali se ho). Oficiálně se tedy jmenuje Bertík, je to kříženec jezevčíka a když jsem ho viděla poprvé, v hlavě mi naskočil název z Harryho Bertíkovy lentilky tisíckrát jinak, a tak jsem Bertíka pasovala do Lentilky. Srandovní je, že když není u sebe doma, respektive když nemá u sebe svou paničku, tváří se jako nejtýranější pes na světě. Hraje děsně ublíženého a herečku přestane dělat až v moment, když dostane najíst, tedy mňamku. Ale už se těším, až s ním budu chodit ven!

Vánoční hudební oblíbenosti


(S)mějte se, M. 


You May Also Like

1 komentářů

  1. Také se pořád těším na rozbalování dárků a pořád si přeji jich dostat hodně, ale čím jsem starší tím více mě baví dárky dávat a těšit se z radosti obdarovaných. Jó a děti jsou při rozbalování ti nejlepší a nejkouzelnejší :-)

    OdpovědětVymazat

Here is my secret. A very simple secret..