Balea | Hautrein Anti-Pickel SOS-GEL

by - června 04, 2019


Vítejte u dnešního článku!

Mám ohrommou potřebu se s vámi podělit o můj kosmetický zázrak, který jsem objevila celkem nedávno. Teda... Doma ho mám asi dva měsíce, baj vočko, ale až teď jsem ho začala intenzivně používat a musím říct, že jsem z něj naprosto nadšená!


Podle názvu už víte, že se jedná o SOS gel od Balea. Tenhle malý zázrak stojí asi 60 Kč, takže je fakt za hubičku, ostatně asi jako všechny produkty od této značky. Produkt slibuje zinek a kyselinu salicylovou, což je kombo, které by mělo pomáhat odstraňovat pupínky. Důležité je nanášet gel lokálně. Ale na to upozorňuje i zadní strana obalu. 


Gel je průhledný, tak zvlášně páchne, taková... vysloveně bych neřekla chemie, ale zrovna po fialkách taky nevoní. Poměrně rychle zasychá a řekla bych, že pupínky to doslova vysuší a tím prostě vycucá. Co vidím jako nevýhodu, tak když jsem ho přestala používat, tak se mi akné zase zhoršilo. Já bych použila výraz jebáky, ale tak tvařme se, že to tu není napsané. Kde teda ale pozoruji největší změnu, tak to je místo za krkem. Já jsem ten typ člověka, který je osypaný jak po neštovicích. Pupínky všude - na obličeji, na krku, v dekoltu, na pažích, na zádech... Divím se, že nemám pupínky i na prdeli. Nicméně teda boláky za krkem mě už začaly štvát, protože když jsem si vyčesala vlasy, tak si jich pár lidí už všimlo a pro mě to nebylo zrovna příjemné, když se mě lidi ptali, co to tam mám. Na obličeji s nimi člověk tak trochu počítá, ale za krkem moc ne. No, výsledek můžete porovnat sami.Výsledek po dvou dnech, tedy po dvou namazání gelem.


Krabičku zdobí nápis Vegan, tak soudím, že přípravek bude fakticky vegan, ale musím se přiznat, že ve složení se nevyznám a co teda do sekce vegan patří a co ne, to si netroufám tvrdit. Ale co tak pozoruju, tak celkově značka Balea má snad na každém druhém výrobku toto označení. Já sama mám doma výrobku od této znáčky dost a není snad žádný, který by tenhle nápis neměl. 

Jak z článku vyplývá, já jsem z mini gelíku nadšena. Čeho se bojím trochu víc, tak že můj problém bude někde jinde, než třeba stále trvající puberta. :D Ale aspoň trochu mi tahle srandička usnadnila život, takže já SOS gel opravdu doporučuji, protože poslední záchrana to, pro mě, fakt je. 

Mějte se smějte se, M. 

You May Also Like

0 komentářů

Here is my secret. A very simple secret..